Nasze akcje
Do tej pory udało nam się spotkać z dziećmi z kilku ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Parokrotnie dyskretnie pomogliśmy Gwiazdorowi w spełnieniu świątecznych życzeń, a w ostatnich latach pomagamy zorganizować ciekawe wyprawy łączące naukę i zabawę. Każdy nasz pracownik może zostać wolontariuszem lub dorzucić się do poszczególnych akcji po prostu pomysłem.
Piracka eskapada
To byl udany Dzień Dziecka, dla małych i dużych :) Serdeczne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy przyczynili się swoim czasem i zaangażowaniem do kolejnej wycieczki finansowanej przez Zarząd firmy w ramach Sunrise Dzieciom. Piracka eskapada nad morze przyniosła liczne trofea w postaci uśmiechniętcyh buziek! Więcej»
Ahoj, przygodo!
Tym razem planujemy iście piracką wyprawę dla wychowanków Domu Dziecka w Wągrowcu – i obieramy azymut na Gdańsk. Termin wycieczki został zgrany z Dniem Dziecka i wypada na sobotę 3 czerwca. Odliczamy do wyjazdu i… dziękujemy za pozytywną duchową - i dosłowną energię oddaną przez naszych pracowników przy zbieraniu kalorii, które Zarząd zamienił na złotówki – budżet na całą akcję. Więcej»
Kalorie spalone dla Sunrise Dzieciom
Dokładamy starań, by pomaganie nie kończyło się na przekazaniu funduszy potrzebującym. W dodatku zależy nam, by nasz pracowniczy wolontariat angażował nasze mocne strony. Dlatego w ramach pomagania dzieciakom do tej pory: pakowaliśmy prezenty, jeździliśmy na naukowe wyprawy, zbieraliśmy kilometry w rywalizacjach sportowych. Bieżąca edycja jest wyjątkowa - fundusze na kolejną akcję Sunrise Dzieciom zostaną wyliczone... z kalorii spalonych przez naszych pracowników:) Można na wesoło - zobaczcie sami! Więcej»
Wsparcie dla Fundacji "Pomóż im"
Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona sponsorów szczytnej działalności Fundacji "Pomóż im". Więcej»