Nasze akcje
Do tej pory udało nam się spotkać z dziećmi z kilku ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Parokrotnie dyskretnie pomogliśmy Gwiazdorowi w spełnieniu świątecznych życzeń, a w ostatnich latach pomagamy zorganizować ciekawe wyprawy łączące naukę i zabawę. Każdy nasz pracownik może zostać wolontariuszem lub dorzucić się do poszczególnych akcji po prostu pomysłem.
Gwiazdka 2012 we Włocławku
W tym roku wyzwaniem dla Mikołaja było skompletowanie prezentów równie ładnych, jak listy narysowane przez dzieci z domu dziecka "Maluch" we Włocławku. Do ostatniej chwili trwały gorączkowe poszukiwania konika na biegunach i pewnego szczególnego krokodyla. Pomocnicy Gwiazdora z Centrum Performance Marketing w Bydgoszczy sprawnie uwinęli się z pakowaniem paczek dla 34 wychowanków placówki. Nie ominęła nas coroczna trema: czy dzieci będą miały tyle frajdy z prezentów, ile my satysfakcji z ich przygotowania. Więcej»
Gwiazdka 2011 w Małej Cerkwicy
Lista prezentów była długa. Samochody, lalki, ubrania, pamiętniki, zdjęcie mamy... Wyprawa do sklepu stanowiła duże wyzwanie, ale zakończyła się sukcesem. Trzydziestka dzieciaków- trzydziestka zrealizowanych pragnień. Przy okazji okazało się, że mimo wieku 18+ sporo w nas jeszcze z dzieci. Panowie szybko zaaferowali się samolotami z pilotem i samochodzikami wyścigowymi. A panie rozczuliły się nad Misiakami, i biżuterią. Wszystko to okraszone opowieściami o świętach w naszych rodzinnych domach zdecydowało o niezapomnianej atmosferze - a to było tylko pakowanie prezentów. Więcej»
Gwiazdka 2010 w Liskowie
Dla wolontariuszy z Sunrise System Boże Narodzenie to coś więcej niż choinka, karp i szał przedświątecznych zakupów, a odruchy serca wykraczają daleko ponad pozostawienie pustego nakrycia przy wigilijnym stole. Dlatego już po raz trzeci, w myśl idei Sunrise Dzieciom, nasi pracownicy i Zarząd firmy zaangażowali się w przygotowanie wymarzonych prezentów dla dzieci z domu dziecka. W tym roku pojechaliśmy do Liskowa. Na podarunki czekało tam 33 dzieci. Więcej»
Gwiazdka 2009 w Kołaczkowie
W Sunrise System Gwiazdka jest czasem dzielenia się z potrzebującymi - uwagą, pomocą, środkami materialnymi. Zgodnie z tradycją zapoczątkowaną w ubiegłym roku, w okresie przedświątecznym nasi pracownicy na podstawie wywiadu środowiskowego ustalili, gdzie Gwiazdor jest potrzebny od zaraz. W tym roku był to Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie. Więcej»