Nasze akcje
Do tej pory udało nam się spotkać z dziećmi z kilku ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Parokrotnie dyskretnie pomogliśmy Gwiazdorowi w spełnieniu świątecznych życzeń, a w ostatnich latach pomagamy zorganizować ciekawe wyprawy łączące naukę i zabawę. Każdy nasz pracownik może zostać wolontariuszem lub dorzucić się do poszczególnych akcji po prostu pomysłem.
Wyprawa do Afrykarium we Wrocławiu
I tym razem skarbonkę na akcję dla dzieciaków wypełnili nasi Pracownicy, a fundował Zarząd – kilometry zebrane w honorowej sportowej rywalizacji zamienione zostały na złotówki, za które 27 maja pojechaliśmy z wychowankami z Wągrowca na bezkrwawe safari do... Afrykarium we Wrocławiu. Więcej»
Wyprawa do Centrum Nauki Kopernik
Zagadki matematyczne, tajemnice fizyki i chemii - brzmi nudno? Nie w Centrum Nauki Kopernik. Nawet zagorzali wrogowie lekcji matematyki przekonali się, że przyroda i nauka o niej może być prawdziwą frajdą. Dziękujemy dzieciom z Wągrowca za fantastycznie spędzony dzień w Warszawie. I z dumą przypominamy sobie całą akcję "zbierania kilometrów" przez naszych pracowników, które następnie Zarząd zamienił na złotówki i fundusz na wyjazd do Kopernika. Więcej»
Gwiazdka 2014 w Wągrowcu i... Warszawie
Okazuje się, że Gwiazdkę można przeżyć bez zakupowego szaleństwa – w tym roku w ramach Sunrise Dzieciom zabieramy dzieci z Domu Dziecka w Wągrowcu do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie - budżet na wydarzenie został "wybiegany" w akcji zbierania kilometrów przez naszych pracowników. Więcej»
Gwiazdka 2013 w Wągrowcu
Diabeł wiedział, nie powiedział… gdzie ten Mikołaj i co niesie. Ale szybko okazało się, że w worku Gwiazdora znalazły się wymarzone prezenty dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu. Jasełka, jakie my dostaliśmy w prezencie, okazały się piekielnie dobre. Firmowym zwyczajem, budżet na akcję Sunrise Dzieciom sponsorował Zarząd spółki, a w rolę pracowitych pomocników Mikołaja wcielili się nasi pracownicy. Więcej»